Børge Solem
Daglig leder
Tlf.: 92 44 58 02 - borge@catapult.no

Yvonne Blavik
Prosjektleder
Tlf.: 90 68 25 04 - yvonne@catapult.no

Roger Lien
Produsent & klipper
Tlf.: 93 21 21 88 - roger@catapult.no

Steinar Sørensen
Regissør & klipper
Tlf.: 41 50 29 73 - steinar@catapult.no

Ketil Skogheim
Director of Photography
Tlf.: 95 75 5729 - ketil@catapult.no

John Cato Finnebråten
Motion & Post Production
Tlf.: 95 79 75 50 - john.cato@catapult.no


Harald Wahlum
Produsent & Motion Artist
Tlf.: 90 76 10 13 - harald@catapult.no

Jannik Fagerhøi
Fotograf & klipper
Tlf.: 48 11 53 37 - jannik@catapult.no

Dovydas Miliauskas
Fotograf og klipper - praktikant
Tlf.: 40 47 25 73 - dovydas@catapult.no

Bjørn Erik Pihlmann
Regissør
Tlf.: 92 01 81 40 -pihlmann@catapult.no

Finn Erik Johannessen
Art Director
Tlf.: 90 82 10 71 - finn.erik@catapult.no


Joakim Storsve
Motion designer -Praktikant
Tlf.: 41 00 91 15 - joakim@catapult.no