Børge Solem

Børge Solem

Daglig leder View Details
Thor Arne Ulveraker

Thor Arne Ulveraker

Kreativ Leder View Details
Yvonne Blavik

Yvonne Blavik

Prosjektleder View Details
Jannik Fagerhøi

Jannik Fagerhøi

Fotograf & klipper View Details
Steinar Sørensen

Steinar Sørensen

Regissør & klipper View Details
Ketil Skogheim

Ketil Skogheim

Director of Photography View Details
Harald Wahlum

Harald Wahlum

Produsent & Motion Artist View Details
CATAPULT FILM

CATAPULT FILM

View Details
Pawel Tryzna

Pawel Tryzna

Motion Artist - Trainee View Details
Dovydas Miliauskas

Dovydas Miliauskas

Fotograf & klipper View Details
Pernille Brunvoll

Pernille Brunvoll

Fotograf & Klipper View Details
Ole Martin Arneberg

Ole Martin Arneberg

Fotograf & Klipper - Trainee View Details
Børge Solem

Børge Solem

Daglig leder

Tlf.: 92 44 58 02
borge@catapult.no

Thor Arne Ulveraker

Thor Arne Ulveraker

Kreativ Leder

Tlf.: 918 93 369
thor.arne@catapult.no

Yvonne Blavik

Yvonne Blavik

Prosjektleder

Tlf.: 90 68 25 04
yvonne@catapult.no

Jannik Fagerhøi

Jannik Fagerhøi

Fotograf & klipper

Tlf.: 48 11 53 37
jannik@catapult.no

Steinar Sørensen

Steinar Sørensen

Regissør & klipper

Tlf.: 41 50 29 73
steinar@catapult.no

Ketil Skogheim

Ketil Skogheim

Director of Photography

Tlf.: 95 75 5729
ketil@catapult.no

Harald Wahlum

Harald Wahlum

Produsent & Motion Artist

Tlf.: 90 76 10 13
harald@catapult.no

CATAPULT FILM

CATAPULT FILM

Tlf.: 32 89 15 40
post@catapult.no

Pawel Tryzna

Pawel Tryzna

Motion Artist - Trainee

Tlf.: 953 00 029
pawel@catapult.no

Dovydas Miliauskas

Dovydas Miliauskas

Fotograf & klipper

Tlf.: 40 47 25 73
dovydas@catapult.no

Pernille Brunvoll

Pernille Brunvoll

Fotograf & Klipper

Tlf.: 47 89 57 77
pernille@catapult.no

Ole Martin Arneberg

Ole Martin Arneberg

Fotograf & Klipper - Trainee

Tlf.: 938 92 971
ole.martin@catapult.no