Børge Solem

Børge Solem

Daglig leder View Details
Yvonne Blavik

Yvonne Blavik

Prosjektleder View Details
Jannik Fagerhøi

Jannik Fagerhøi

Fotograf & klipper View Details
Steinar Sørensen

Steinar Sørensen

Regissør & klipper View Details
Harald Wahlum

Harald Wahlum

Produsent & Motion Artist View Details
Ketil Skogheim

Ketil Skogheim

Director of Photography View Details
Dovydas Miliauskas

Dovydas Miliauskas

Fotograf og klipper View Details
Joakim Storsve

Joakim Storsve

Motion designer View Details
Pernille Brunvoll

Pernille Brunvoll

Fotograf/klipper View Details
Catapult Film AS

Catapult Film AS

Ledig stilling! View Details
Børge Solem

Børge Solem

Daglig leder

Tlf.: 92 44 58 02
borge@catapult.no

Yvonne Blavik

Yvonne Blavik

Prosjektleder

Tlf.: 90 68 25 04
yvonne@catapult.no

Jannik Fagerhøi

Jannik Fagerhøi

Fotograf & klipper

Tlf.: 48 11 53 37
jannik@catapult.no

Steinar Sørensen

Steinar Sørensen

Regissør & klipper

Tlf.: 41 50 29 73
steinar@catapult.no

Harald Wahlum

Harald Wahlum

Produsent & Motion Artist

Tlf.: 90 76 10 13
harald@catapult.no

Ketil Skogheim

Ketil Skogheim

Director of Photography

Tlf.: 95 75 5729
ketil@catapult.no

Dovydas Miliauskas

Dovydas Miliauskas

Fotograf og klipper

Tlf.: 40 47 25 73
dovydas@catapult.no

Joakim Storsve

Joakim Storsve

Motion designer

Tlf.: 41 00 91 15
joakim@catapult.no

Pernille Brunvoll

Pernille Brunvoll

Fotograf/klipper

Tlf.: 47 89 57 77
pernille@catapult.no

Catapult Film AS

Catapult Film AS

Ledig stilling!

Vi søker kreativ leder til Catapult Film i Drammen
Catapult Film AS opplever en positiv utvikling og søker nå etter en kreativ ledestjerne.

For mer informasjon les her: http://m.finn.no/job/management/ad.html?finnkode=80737521